Promuj swoją firmę

Na platformie klubowiczów PKB

Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska uruchomiła platformę internetowa, która ma na celu umożliwienie firmom nawiązywania kontaktów biznesowych, łatwiejsze znajdowanie produktów i usług oraz udostępnianie ofert innych przedsiębiorców.

 

Platforma skupia różnego rodzaju przedsiębiorstwa, zarówno duże korporacje, jak i małe firmy działające na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

 

Działanie platformy opiera się na mechanizmie wzajemnej wymiany informacji między zarejestrowanymi użytkownikami. Przedsiębiorcy mogą umieścić na stronie swoje oferty, informacje o swoich produktach i usługach, a także poszukiwać innych firm, które oferują potrzebne im produkty lub usługi.

 

Dzięki Partnerskim Klubom Biznesu, przedsiębiorcy mają łatwiejszy dostęp do informacji o innych firmach, co może przyczynić się do rozwoju ich własnej działalności. Platforma umożliwia również nawiązywanie kontaktów biznesowych, a także organizowanie spotkań i konferencji dla przedsiębiorców.

 

W skład Partnerskich Klubów Biznesu wchodzą różnego rodzaju branże, m.in. finanse, ubezpieczenia, nieruchomości, marketing i reklama, handel, przemysł czy usługi. Każda firma, która chce dołączyć do platformy, musi spełnić określone wymagania, a następnie zostanie zweryfikowana przez administratora serwisu.

 

Dzięki Partnerskim Klubom Biznesu przedsiębiorcy mają dostęp do bogatej bazy danych firm i mogą łatwiej i szybciej nawiązać korzystne dla siebie relacje biznesowe. Platforma ta z pewnością ułatwia działanie przedsiębiorstwom, przyczyniając się do ich rozwoju i sukcesu na rynku.

Co zyskujesz będąc na platformie PKB ?

Profesjonalna strona Twojej firmy

Na naszej pla;tformie zaprezentujesz w profesjonalny sposób swoje produkty i usługi, dodasz zdjęcia, filmy a nawet ceny, czy kody zniżkowe

Konkretne zapytania od przedsiebiorców

Z naszej platformy korzystają klubowicze, a więc firmy które szukają produktów i usług jakie Ty oferujesz

Zwiększenie ilosci klientów i zysków

Codziennie z naszej platformy korzystają dziesiątki właścicieli firm, którzy szukają możliwości współpracy

Profesjonalny panel do zarządzania firmą

W ramach platformy otrzymujesz profesjonalny panel do zarządzania firmą, zapytaniami i statystykami odwiedzin

Jesli jesteś już klubowiczem PKB Wielopolska platforma jest dla Ciebie całkowice DARMOWA