SPOTKANIE PRZEDSIĘBIORCÓW

TWÓJ BIZNES, NASZYM PRIORYTETEM

Zaproszenie na spotkanie biznesowe
30.11.2023 godz. 17:00

BIURO PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU WIELKOPOLSKA

ul. OBORNICKA 330

ORGANIZATOR

Do spotkania pozostało:

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

POZNAJ PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU

i dowiedz się co dokładnie otrzymasz

Jesteśmy organizacją biznesową której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w Polsce i w Czechach. Partnerskie Kluby Biznesu swoją ofertę kierują do firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, ale również dla klubów sportowych z różnych dyscyplin oraz fundacji szukających wsparcia finansowego na swoją działalność.

Naszą siłę stanowią ludzie – przedsiębiorcy, klubowicze i partnerzy. Ich doświadczenie oraz praktyczna wiedza oraz kontakty biznesowe budowane latami. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie dla nich przestrzeni do rozmowy, aby mieli możliwość nawiązywania relacji i realizowania celów, które wspólnie założyliśmy przed dołączeniem do grona Partnerów.

POZNAJ PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU

Zapraszamy Cię na Spotkanie Przedsiębiorców, które odbędzie się 30 listopada 2023 roku. Wydarzenie, na którym spotkasz przedsiębiorców otwartych na nawiązywanie nowych relacji biznesowych, które wyróżni się spośród tych, w których miałeś okazje uczestniczyć. Dlaczego? Poznasz i porozmawiasz z minimum 20 przedsiębiorcami oraz zweryfikujesz w jaki sposób Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska mogą wpłynąć na rozwój Twojej firmy.


Agenda wydarzenia: 

I część 17:00 – 18:00

 • 30 minutowe przedstawienie projektu PKB Wielkopolska dla nowych firm: dowiesz się jakie korzyści może przynieść Twojej firmie członkostwo w klubie biznesu
 • Indywidualna rozmowa z managerem klubu: dajemy Ci możliwość na konsultacje dedykowaną dla Twojej firmy
 
II część 18:00 – 20:00 
 • BIZNES MIKSER: Szybkie i efektywne rozmowy w małych grupach. Jako organizator zapewnimy wszystkim uczestnikom możliwość rozmowy z minimum 20 osobami
 • NETWORKING: swobodne rozmowy przy kawie i poczęstunku

  Spotkanie Przedsiębiorców to okazja, aby poznać przedsiębiorców otwartych na nawiązywanie nowych relacji biznesowych zarówno z Wielkopolski jak i z innych regionów kraju. To także szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, które może prowadzić do cennych współprac i rozwoju własnego biznesu. Jako organizatorzy gwarantujemy przestrzeń do rozmowy, która ma służyć do rozwijania swojej sieci kontaktów oraz zdobywania wiedzy na temat najnowszych trendów oraz rozwiązań w świecie biznesu.
 •  

Jeśli jesteś zdecydowany, zapisz się już teraz. Na spotkanie będzie dostępne 42 miejsca.

DATA I GODZINA: 30.11.2023

MIEJSCE: Biuro PKB Wielkopolska, ul. Obornicka 330, Poznań
DRESS CODE: Smart casual
DOSTĘPNE MIEJSCA: 42
 

Zapraszam wszystkich przedsiębiorców do udziału w wydarzeniu!

Spotkanie Przedsiębiorców to okazja do rozpoczęscia wartościowych relacji biznesowych. Podczas wydarzenia będziesz miał/a możliwość spotkania, co najmniej 20 przedsiębiorców, którzy są gotowi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To szansa na nawiązanie kontaktów, które mogą okazać się nieocenione w przyszłości.

Budujemy relacje, rozwijamy biznesy to hasło, którym kierujemy się budując społeczność przedsiębiorców w Wielkopolsce.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zapraszam na spotkanie. Wszystko rozpoczyna się od rozmowy, dlatego też dajmy szansę się poznać i porozmawiać.

Bartłomiej Krukowski Prezes Zarządu PKB Wielkopolska Sp. z o.o.

PKB Wielkopolska w mediach

Poznański Prestiż

BIURO PKB WIELKOPOLSKA

ul. Obornicka 330, Poznań

30.11.2023
godz. 17:00

MASZ PYTANIE?

Napisz do nas:

Organizator
Agata Krukowska

Zgoda(wymagane)
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Do zobaczenia na spotkaniu !