SPOTKANIE PRZEDSIĘBIORCÓW

TWÓJ BIZNES, NASZYM PRIORYTETEM

Zaproszenie na spotkanie biznesowe
18.06.2024 godz. 17:00

Ilonn Hotel

ul. Szarych Szeregów 16, Poznań

ORGANIZATORZY

Do spotkania pozostało:

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

POZNAJ PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU

i dowiedz się co dokładnie otrzymasz

Jesteśmy organizacją biznesową której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w Polsce i za granicą.
Partnerskie Kluby Biznesu swoją ofertę kierują do firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, ale również dla klubów sportowych z różnych dyscyplin oraz fundacji szukających możliwości zaoferowania swoim sponsorom dodatkowych możliwości biznesowych.

Naszą siłę stanowią ludzie – przedsiębiorcy, klubowicze i partnerzy. Ich doświadczenie oraz praktyczna wiedza oraz kontakty biznesowe budowane latami. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie dla nich przestrzeni do rozmowy, aby mieli możliwość nawiązywania relacji i realizowania celów, które wspólnie założyliśmy przed dołączeniem do grona Partnerów.

POZNAJ PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU

Zapraszamy Ciebie na wydarzenie, na którym spotkasz przedsiębiorców otwartych na nawiązywanie nowych relacji biznesowych, które wyróżni się spośród tych, w których miałeś okazje uczestniczyć.


Dlaczego? Poznasz i porozmawiasz z minimum 20 przedsiębiorcami otwartymi na nowe relacje biznesowe podczas biznes mikser oraz zweryfikujesz w jaki sposób Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska mogą wpłynąć na realizację Twoich potrzeb biznesowych.


Agenda wydarzenia:

 • 17:00 | PREZENTACJA PROJEKTU

a) 30 minutowe przedstawienie projektu dla nowych firm zainteresowanych dołączeniem do PKB Wielkopolska: dowiesz się jakie korzyści może przynieść Twojej firmie członkostwo w klubie biznesu

b) Indywidualna rozmowa z prezesem lub koordynatorem klubu: możliwość konfrontacji odnośnie indywidualnych potrzeb firmy z propozycją działań PKB Wielkopolska

Koniec pierwszej części spotkania. Na drugą część dołączą Partnerzy oraz Ambasadorzy Klubu.

 • 18:00 | PRELEKCJA

Temat zostanie wkrótce opublikowany 

 • 19:00 | BIZNES MIKSER :

Szybkie i efektywne rozmowy w małych grupach. Jako organizator zapewnimy wszystkim uczestnikom możliwość rozmowy z minimum 20 osobami, co pozwoli na kontynuacje bardziej szczegółowych rozmów w dalszej części spotkania.

 • Od 19:45 | NETWORKING

Czas wolny na swobodną kontynuację rozmów biznesowych.

 • 21:00 | STREFA KIBICA EURO2024 CZECHY – PORTUGALIA
  Dla osób, które będą chciały kontynuować networking w kibicowski sposób zapraszamy do przygotowanej przez Ilonn Hotel strefy kibica, w której wspólnie obejrzymy mecz.

Zarezerwuj miejsce dla siebie.


Data
: 18.06.2024
Miejsce: Ilonn Hotel, ul. Szarych Szeregów 16, Poznań
Dress Code: Casual Smart

Zapraszam wszystkich przedsiębiorców do udziału w wydarzeniu!

Spotkanie Przedsiębiorców to okazja do rozpoczęscia wartościowych relacji biznesowych. Podczas wydarzenia będziesz miał/a możliwość spotkania, co najmniej 20 przedsiębiorców, którzy są gotowi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To szansa na nawiązanie kontaktów, które mogą okazać się nieocenione w przyszłości.

Budujemy relacje, rozwijamy biznesy to hasło, którym kierujemy się budując społeczność przedsiębiorców w Wielkopolsce.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zapraszam na spotkanie. Wszystko rozpoczyna się od rozmowy, dlatego też dajmy szansę się poznać i porozmawiać.

Bartłomiej Krukowski Prezes Zarządu PKB Wielkopolska Sp. z o.o.

Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska

Ilonn Hotel

ul. Szarych Szeregów 16, Poznań

18.06.2024
godz. 17:00

MASZ PYTANIE?

Napisz do nas:

Organizator
Agata Krukowska

Zgoda(wymagane)
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Do zobaczenia na spotkaniu !