SPOTKANIE PARTNERÓW

Partnerskich Klubów Biznesu Wielkopolska

Zaproszenie na spotkanie biznesowe
30.11.2023 godz. 18:00

BIURO PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU WIELKOPOLSKA

ul. OBORNICKA 330, POZNAŃ

ORGANIZATOR

Spotkanie rozpocznie się za :

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

ZAMKNIĘCIE REJESTRACJI: 17.11.2023

Zapraszamy na obowiązkowe spotkanie biznesowe Partnerów PKB Wielkopolska, które odbędzie się w siedzibie PKB Wielkopolska. Od godziny 18:00 do późnych godzin wieczornych będzie możliwość w nowej formule biznes miksera nawiązać nowe kontakty biznesowe z partnerami PKB oraz zaproszonymi przedsiębiorcami z całej Polski. 

 

BIZNES MIKSER (25 minutowa sesja):

 

  • Szybkie i efektywne rozmowy w małych grupach. Jako organizator zapewnimy wszystkim uczestnikom możliwość rozmowy z minimum 20 osobami, co pozwoli na kontynuacje bardziej szczegółowych rozmów w dalszej części spotkania lub podczas indywidualnych spotkań.
 

Spotkanie jest kolejną w tym roku okazją do rozmów biznesowo-integracyjnych pomiędzy przedsiębiorcami oraz pozyskania informacji, które rozwiną twój biznes. Określamy te spotkanie jako obowiązkowe, ponieważ zależy nam na efektywności wydarzenia i dostarczeniu realnej wartości każdemu Partnerowi PKB Wielkopolska. Nie może Cię z nami zabraknąć. 

 

Zapisz się już teraz, zarezerwuj miejsce dla siebie.

Na spotkanie dostępne są 42 miejsca.

Zapraszam wszystkich partnerów, ambasadorów i przedstawicieli klubów i akademii sportowych na Spotkanie Partnerów PKB Wielkopolska.

Spotkanie Partnerów to wydarzenie, na którym stworzymy możliwość porozmawiania z minimum z 20 przedsiębiorcami. Wprowadzamy formułę biznes miksera, która pozwoli w efektywniejszy sposób prowadzić rozmowy biznesowe. To również możliwość poznać się nieco bardziej, aby w przyszłości móc kontynuować bardziej szczegółowe rozmowy.

Wydarzenie to niewątpliwie okazja do poznania niesamowitych ludzi, którzy tworzą niecodzienną atmosferę. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu i bezpłatnej rejestracji.

BARTŁOMIEJ KRUKOWSKI

Prezes Zarządu PKB Wielkopolska Sp. z o.o.

SIEDZIBA PKB Wielkopolska

ul. Obornicka 330, Poznań

30.11.2023 godz. 18:00

MASZ PYTANIE?

Napisz do nas:

Organizator
Agata Krukowska

Zgoda(wymagane)
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Do zobaczenia na spotkaniu !